کلاب دکترلند

دکترلند یک باشگاه مختص به جامعه پزشکی کشور است. با کارت دکتر‌لند می‌توانید از مجموعه متنوعی از فروشگاه¬ها خرید کنید و به ازای خرید خود اعتبار هدیه خرید از مجموعه فروشگاه¬ها دریافت نمایید.

به‌طور ساده، کلاب دکترلند مجموعه‌ای متشکل از پزشکان و آن دسته از ارائه‌دهندگان کالاها و خدماتی می‌باشد که امکانات مطلوب جامعه‌ی پزشکی ارائه می‌کنند. دکترلند یک شبکه‌ي مالی، رفاهی و تسهیلاتی گسترده است که با همکاری شرکت گروه کارت‌های اعتباری ایران و براساس یک شبه‌نظام بانکی با استفاده از کارت و دستگاه POS ایجاد گردیده‌است.

کارت دکترلند

کارت دکترلند یک کارت هوشمند است که برای کلیه اعضای کلاب و به نام آن‌ها صادر شده و قابل استفاده می‌باشد. دارندگان کارت Dr.Land می‌توانند به مراکز طرف قرارداد خدماتی–رفاهی با کلاب دکتر لند مراجعه نموده و بر حسب موضوع فعالیت هر یک از مراکز، از خدمات خاص آن‌ها استفاده نموده و بخشی از خرید خود را به‌عنوان هدیه‌ی اعتباری در کارت خود دریافت کنند.

شبکه پذیرندگان دکترلند

ما با تاسیس کلاب دکترلند تلاش کردیم از یك‌سو فرهیختگان جامعه‌ي پزشكی را در تأمین نیازهای خود از بهترین مراکز ارائه خدمات و محصولات در سراسر کشور با شرایط ویژه یاری کنیم و از سوی دیگر خدمات و محصولات پذیرندگان کلاب را که همگی از برگزیدگان حوزه فعالیتی خود هستند به اعضای کلاب معرفی کنیم. واضح است که گسترش این شبکه و استقبال از آن، به نفع‌ تمامی بخش‌های فعال در آن خواهد بود و رضایت عمومی را به‌همراه خواهد داشت.

Avatar
معرفی پذیرنده ها
Avatar
اعتبارات و تعاریف آن
Avatar
طریقه فعالسازی کارت
Avatar
مدیریت موجودی حساب
Avatar
طریقه استفاده از کارت
Avatar
نحوه استفاده از اعتبار
Avatar
چرا کارت دکتر لند؟